Лікування алопеціі

Курс лікування алопеції в центрі здоров`я та краси у Львові включає комплекс процедур, індивідуально підібраних для кожного пацієнта. Лікарі нашого центру успішно борються з різними видами облисіння, і допомагають людям повернути волосся.

Алопеція - це захворювання патологічного випадіння волосся. Щодня кожна людина втрачає в нормі різну кількість волосся - від 5 до 100. Якщо це число перевищено, швидше за все, в роботі вашого організму присутні якісь функціональні порушення, які можуть стати причиною облисіння. Розвитку алопеції також сприяють порушення в роботі ендокринної, імунної та нервової систем, загальні хронічні захворювання, генетична схильність та ін.

Найбільш поширеним видом облисіння і у чоловіків, і у жінок вважається андрогенна алопеція. Цей діагноз ставиться приблизно 95% пацієнтів, які звертаються до послуг трихолога. На другому місці за частотою захворюваності знаходиться вогнищева алопеція (менше 4%), а на решту сортів припадає приблизно 1% випадків повної або часткової втрати волосся.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Консультація дерматолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги дерматолога 10%.

детальніше

Біоптрон і паростки

При оформленні на 10 прийомів Біоптрон - 10 порцій соку із паростків пшениці у подарунок!

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше

Манікюр і гель лак -30%

Знижки на манікюр і покриття гель лаком 30%, використовуємо тільки безформальдегідний високоякісний гель...

детальніше