Манікюр техніка

Доглянуті руки завжди створюють сприятливе враження, а підкреслити це може вміло зроблений манікюр. Класичний манікюр завжди актуальний, він дозволяє рукам виглядати бездоганно, а їх господині відчувати себе доглянутою і шляхетною.

Сучасні технології дозволяють запропонувати нашим клієнтам різноманітні види манікюру, однак найбільш затребуваним був і залишається класичний. Саме він дозволяє швидко і надовго підтримати красу нігтів, подарувати їм додаткове здоров`я і доглянутий вигляд.

Використовуючи щипчики або манікюрні ножиці, проводять обрізний манікюр, акуратно видаляючи кутикулу. Для більш простого і ефективного видалення кутикули руки попередньо розпарюють в сольовий ванні з додаванням аромамасел і інших лікувальних комплексів, що сприяють розм`якшенню кутикули і одночасного зміцнення нігтів. Наступним етапом класичного манікюру стане надання певної форми нігтям, найбільш часто вибирають овальну або квадратну із закругленими кутами. Потім нігті полірують і при бажанні наносять декоративний лак.

УВАГА! У нашому центрі ми використовуємо тільки безформальдегідний високоякісний гель, який не псує нігтьову пластину.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Консультація дерматолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги дерматолога 10%.

детальніше

Біоптрон і паростки

При оформленні на 10 прийомів Біоптрон - 10 порцій соку із паростків пшениці у подарунок!

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше

Манікюр і гель лак -30%

Знижки на манікюр і покриття гель лаком 30%, використовуємо тільки безформальдегідний високоякісний гель...

детальніше