Програма догляду з масажем обличчя

Зберегти здорову шкіру і поліпшити її стан - це важливий момент у догляді за особою для кожної жінки. На це йде чимало часу, найчастіше, і чимало коштів і нервових клітин. Але результат виправдовує себе - адже сьогодні не завжди можна легко здогадатися, скільки насправді жінці років. І це - справжня перемога представниць прекрасної статі над віком.

Особливо цьому сприяє мануальна чистка обличчя у Львові. Ця процедура включає в себе просту послідовність дій: зняття макіяжу, чистка шкіри, нанесення тонізуючих засобів, пілінг за допомогою спеціальних ензимів, розширення пор за допомогою особливого гелю, безпосередньо чистка спеціальними інструментами, відновлення шкіри за допомогою спеціальних заспокійливих кремів. В цілому, мануальна чистка обличчя незамінна для тих, хто страждає тьмяним кольором шкіри, надлишкової роботою сальних залоз і великим числом чорних крапок. Однак такий пілінг особи протипоказаний тим, у кого є шкірні захворювання в активній формі, запалені пори.

Раніше часто використовували розпарювання шкіри, перш ніж проводити пілінг обличчя, проте сучасна косметологія передбачає використання спеціальних кремів для цих цілей. Крім того, слід пам`ятати - повторювати таку чистку рекомендують не рідше, ніж раз на півтора місяця. Результати мануальної чистки дозволяють досить швидко позбутися від проблем зі шкірою. Незважаючи на те, що процедура декому здається болючою, естетичний результат виправдовує всі зусилля.

У нашому салоні краси працюють люди, які люблять свою справу, відносяться з повагою і увагою до кожного клієнта і готові докласти максимум зусиль, щоб ви залишилися задоволені отриманим результатом.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Консультація дерматолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги дерматолога 10%.

детальніше

Біоптрон і паростки

При оформленні на 10 прийомів Біоптрон - 10 порцій соку із паростків пшениці у подарунок!

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше

Манікюр і гель лак -30%

Знижки на манікюр і покриття гель лаком 30%, використовуємо тільки безформальдегідний високоякісний гель...

детальніше