Сік з паростків пшениці

У наше століття несприятливої ​​екологічної обстановки і дефіциту натуральних продуктів намітилася тенденція частого погіршення здоров`я. Яким чином можна це виправити? Народні цілителі рекомендують пити сік паростків пшениці, що володіє цілющою силою.

Вчені довели, що при щоденному прийомі цей дивовижний напій насичує організм необхідною кількістю корисних речовин.

Хімічний склад

Увага! В їжу краще використовувати зелену частину пагонів, висотою 10-12 см. Саме в них спостерігається найбільша концентрація поживних речовин.

Схема впливу соку на організм
Відповідно до думки вчених, вживаючи сік з пророщеної пшениці, людина насичує організм 32 вітамінами і значною кількістю аскорбінової кислоти. Навіть шпинат за вмістом заліза програє цього чудового напою. Поступаючи в травний тракт, рослинні білки розщеплюються на пептиди, які беруть участь в оновленні та заміщення старих клітин печінки. Вуглеводи ж під впливом соляної кислоти розпадаються на дрібні частинки. Останні обволікають і виводять з організму шкідливі речовини і продукти життєдіяльності кишкових бактерій, беруть участь в утворенні вітаміну А, підтримують нормальну мікрофлору кишечника.

Сік з пшеничних паростків містить важливий для організму хлорофіл Ферменти, якими багатий сік паростків пшениці, розщеплюють будь-які види білкових з`єднань до невеликих молекул. Разом з потоком крові вони доставляються саме в ті клітини організму, які відчувають в них потребу. У молодих пшеничних паростках міститься хлорофіл, який прочищає шлунково-кишковий тракт, нормалізує кислотно-лужний баланс і забезпечує організм корисними речовинами.

Користь «чудо-напою»
Смарагдовий напій бере активну участь в очищенні організму, виводячи назовні канцерогенні речовини. Його щоденний прийом зміцнює імунітет, запобігає розвитку можливих кризів, допомагає зберегти молодість і красу. Систематичне вживання напою сприяє стрункості і підтягнутості фігури, підвищує тонус шкіри. Цілющий сік з пророщеної пшениці також зміцнює волосся (рекомендується обполіскувати після шампуню), роблячи їх м`якими і пружними. Єдине - через високий вміст ферментів пасма можуть злегка потемніти, тому процедура не рекомендується власницям світлої шевелюри.

В зелених пшеничних паростках міститься значний набір мінералів, які знижують рівень цукру в крові і усувають зайвий холестерин. В результаті кровоносні судини прочищаються, звільняючись від холестеринових і атеросклеротичних бляшок. Сік паростків пшениці містить залізо, яке так необхідно для захисту організму від бактерій і для синтезу червоних кров`яних клітин, що беруть участь в обмінних процесах. Напій сприяє детоксикації, очищає організм від шкідливих речовин Це кращий засіб для лікування шкірних захворювань, таких як псоріаз, розширені пори, порушення водного балансу шкірного покриву. Продукт відновлює обмін речовин, покращує сон, знижує нервозність, підвищує стійкість організму, нормалізує зір, відновлює потенцію. У замороженому вигляді цілющі властивості соку з пророщеної пшениці зберігаються протягом року. Після розморожування його потрібно вжити протягом дня. Завдяки високому вмісту хлорофілу прийом напою супроводжується ретельної очищенням організму. Регулярне вживання пшеничного нектару удосконалює роботу всіх систем організму. Активізується енергетична, дихальна, лімфатична і репродуктивна функція. В період лактації у жінки збільшується вироблення молока.

Потрібна безкоштовна консульнація?

Написати

Цікаво знати

Консультація дерматолога

При замовленні з сайту знижка на всі послуги дерматолога 10%.

детальніше

Біоптрон і паростки

При оформленні на 10 прийомів Біоптрон - 10 порцій соку із паростків пшениці у подарунок!

детальніше

180грн

Тільки місяць альдегідна французька маска+масаж обличчя всього лиш за 180грн

детальніше

Манікюр і гель лак -30%

Знижки на манікюр і покриття гель лаком 30%, використовуємо тільки безформальдегідний високоякісний гель...

детальніше